Otel Rezervasyonlar


Otel ve rezervasyonlar organizasyonlar veya sizler için özel olarak seçtiğimiz yanlızca özel olan firmalar arasında listelenmektedir. Siz değerli misafirlerimizin memnun kaldığı oteller en iyi listemize girerek sitemizde yayınlanmaktadır. Rezervasyon hizmeti yanlızca sitemiz üzerinden veya telefon ile iletişime geçen misafirlerimize özeldir. Sitemizde bulunan resimler ve videolar otel veya tur rehaberleri tarafından tedarik edilmiştir ve hepsi gerçek resimlerdir. Memnun kalmadığınız her otel size para iadesi yapmak mecburiyetindedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için bizim ile iletişimde olmayı unutmayın.

Turlar Hakkında


Image

Turlar Kapsamında

Turlarımız bünyemizde veya tur düzenleyen organizasyonlar arasından özel olarak seçilmektedir. Gezilecek yerleri ve multlaka ziyaret etmekten hoşlanacağınız yerleri özel olan tur rehberlerinden bilgiler edinerek sizlere ancak önerebiliriz. Turlarımızdan memnun kalan misafirlerimiz geri dönüşlerinde bize bunu iletmeleri bizim de siz değerli misafirlerimize en iyilerini sunmamızda yardımcı olacağını unutmayın.

Image

Bilmeniz gerekenler

Tüm tur ve otel organizasyonlarında önceliğimiz misafirlerimizin güvenliği ve sağlığıdır.

Memnun kalmadığınız hiçbir hizmet için ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Tur veya otel konaklamalarında karşılaştığınız her olumsuz durumu bize bildirerek firmamızın iyileşmesine yardımcı olabilirsiniz.